Korkoroğlu Pastırma

kastamonu-pastirmasiHoşgeldiniz...
KORKOROĞLU Pastırma 4 kuşaktır geleneksel üretim tekniği ile sürdürdüğü imalatı 4. kuşakta ALİ KORKOROĞLU ile devam ettirmektedir.KORKOROĞLU Pastırmasının lezzeti pastırma etinin seçiminden, tuzlanmasına doğal şartlarda kurutulmasından, geleneksel yöntemlerle doğranmasına birçok aşamada gizlidir.

Devamını Oku

Bintelli Çekme Helva

bintelli-cekme-helvaKastamonu'da Çekme Helva denilince ilk akla gelen firma olmanın gururuyla sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız önce müşteri memnuniyeti anlayışıyla başladı işlerine ve yıllar geçtikçe bunun ödülü olarak bizlere verdiğiniz değer ortaya çıktı.  Kastamonu'da unutulmaya yüz tutmuş tarihi değerleri, gerek Çekme Helva'ya verdiği değerle, gerekse diğer geleneksel ürünleriyle bir kez daha akıllara kazımış ve kalitesini bir kez daha Kastamonu halkına kanıtlamıştır. Firmamız ve sizler var oldukça Kastamonu'da Çekme Helva ismi kalitesi ve diğer özellikleri bozulmadan kalacak, sizler için ürettiğimiz ürünlerimiz var olacaktır.

Devamını Oku

Daday Barış Atlı Turizm

baris-atli-turizm-0001Kurulduğu 2008 yılından itibaren siz değerli misafirlerine güler yüzlü ve kaliteli hizmeti misyon olarak benimsemiş Daday Barış At Çiftliği 11 oda 35 yatak kapasitesi ile yılın 12 ay siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.Tam pansiyon konaklama imkanının sunulduğu tesiste 12 at ile atlı turlar,4 adet ATV ile atv turları,yayla gezileri ve doğa turları yapılmaktadır.

Devamını Oku

Daday Etli Ekmek Pide Salonu

daday-etli-ekmegi-001DADAY ETLİ EKMEK SALONU 1994 yılından itibaren kaliteli lezzet anlayışından ödün vermeden, güleryüzlü personeliyle, temiz ve nezih restaurantı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. DADAY ETLİ EKMEK Salonu üstün hizmet anlayışıyla yılların lezzet kalitesi ve tecrübesiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Devamını Oku

Çömlekçiler Daday At Çiftliği

comlekciler-at-cifligi-gorseller-005ÇÖMLEKÇİLER ATLI TURİZM - Uluslararası Atlı Spor Turizm Merkezi

Türkiye'nin ilk Atlı Spor Turizm Merkezi olan Çömlekçiler Atlı Turizm, kurulduğu 1985 yılından bu yana dünyanın 22 ülkesinde tanınmış ve buralardan ziyaretçi çekmiştir.Kastamonu ilimizin şirin ilçesi Daday'da bir belde olan Çömlekçiler'de bulunan merkezimiz yerli ve yabancı konukların yanı sıra bir çok TV çekimi içinde mekan olarak seçilmiştir.

Devamını Oku

Alişler Etli Ekmek Daday

alisler-etli-ekmek-daday-017Şirin ilçemiz Daday merkezde ilçemizin meşhur etli ekmeğini dededen toruna misafirlerimizin damak tadına sunmaktan onur duyarız.Restaurant tarzında dizayn edilmiş iş yerimizde bol çeşit yemek menümüzden istediğinizi secebilirsiniz.Gurup yemekleri için lütfen rezervasyon yaptırınız.

Devamını Oku

Mevlana Konağı

001Mevlana Konağı siz değerli müşterilerini Konaklama, Çay Bahçesi, Restaurantında ağırlamaktan onur duymaktadır. Konağımızından hediyelik eşya ve yöresel ürün alışverişi de yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates