Park Cafe

park cafe 001 2014 yılında hizmete açılan cafemiz Kastamonu Kuzeykent Mahallesinde Üniversiteye yakınlığıyla göz doldurun yeni dizaynı özel servis hizmeti ile siz değerli misafirlerimize cafe ve restorant hizmeti vermekteyiz.

Park Cafe Türk ve Dünya mutfağına ait bir çok farklı ceşit ve lezzeti Geniş ve rahat bir ortamda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan onur duyarız. 

Her damak tadına uygun eşsiz lezzetler Formunu korumak isteyenler için Fit menüler,çocuklara özel lezzetler, daha genç damak tatları için wrap ve burgerlar, Kampüs Restoran’da sizi bekliyor.

Devamını Oku

Ellezler Pastırma Sucuk

002Ellezler Pastırma ve Sucukları 1870 yılında Ali Osman Ellezler tarafından Kurulmuş. 2. Kuşakta oğlu İhsan Ellezler  tarafından devam ettirilmiş.  3. Kuşakta Allattin Ellezler söktörde kalıcı olmayı başarmış, 4.Kuşakta Ali ihsan Ellezler le birlikte büyümüş, 5.Kuşakta Tuncay Ellezler tarafından kurumsallaşmasını sürdürmüştür.

 Kastamonu Tosya ilçemizde 100 000 dönüm  arazi üzerine kurulu kapalı besi  hayvancılık ahırlarımızda yetiştirdiğimiz ve özenle seçerek pastırma imalatında kullanacağımız hayvanlar Devrekani ilçemizde bulunan tarım onaylı (37-G-0099 )üretim izniyle, Kastamonu yöresinde Pastırma yazı denilen mevsimde, doğal şartlarda özenle kurutularak satış yerimize ulaştırmaktayız. Ellezler pastırmacılık Kastamonu yöresinin ilk pastırmacılarından olup sektöre öncülük etmiştir.

Devamını Oku

Saat Kulesi Cafe Restaurant

saat-kulesi-cafe-restaurant1885 yılında Vali Abdurrahman Paşa tarafından yaptırılan Kastamonu Saat Kulesi, 128 yıldır zamana tanıklık ediyor. Kastamonu'da 1883-1891 yılları arasında valilik yapan Abdurrahman Paşa tarafından Saray Üstü Tepesi'nde inşa ettirilen saat kulesi, kente gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanları arasında bulunuyor. Tarihi kule, şehrin panoramik fotoğrafını çekmek isteyen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor.

Devamını Oku

Karadeniz Türkü'n Çadırı

karadeniz-turkun-cadiriKaradeniz Türkü'n Çadırı yılların verdiği tecrübesiyle konuklarını en iyi şekilde ağırlamayı üstün hizmet anlayışıyla kendisine prensip edinmiştir. Çadırımızda Türk ve Dünya mutfaklarından eşsiz tatlar ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca çadırımızda Çocuk oyun odası, bahçe, oyun çadırları mevcuttur. 250 kişilik kapalı salonumuz ve 600 kişilik bahçemizde nişan, düğün ve yemekli toplantılarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Devamını Oku

Tabakoğlu Pastırma

tabakoglu pastirmaKaybolmaya yüz tutmuş bir geleneğin son temsilcilerinden biri oan "Tabakoğlu Pastırma" her gıdanın fabrikasyona döndüğü günümüzde geleneksel yöntemlerle Kastamonu Pastırması ve Kastamonu sucuğu üretmeye ve bu geleneği yaşatmaya devam ediyor.Tamamen natural bir ortamda hazırladığı ürünleri yine geleneksel
yöntemlerle satışa sunuyor.

Devamını Oku

Ehli Kebap Mangal Izgara Salonu

ehli-kebap-kastamonu1998 Yılında hizmete acılan müessesemizde açıldığı günden bu güne kendi ilke ve prensiplerine bağlı kalarak çalışanları ile birlikte EHLİ KEBAP markasını ortaya çıkarttı.EHLİ KEBAP Kastamonuda kurulduğu günden bugüne meşe kömüründe ızgara çeşitlerinin tamamı ile (beyaz et,kırmızı et,balık çeşitleri) hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Şehit Şerife Bacı Tabiat Parkı

sehit-serife-baci-tabiat-parki-024300 kişilik kapalı alan 2500 kişilik acık alan düğün nişan kına organizasyonlarında hizmetinizdeyiz. 100 dönüm telle cevrili piknik alanı hazır mangal,20 adet kapalı kamelya,bay bayan engelli tuvaleti,5 adet cocuk oyun parkı,mescit ,çay ocağı,mini cafe,market,2000 metre kare paintball sahası,mini hayvanat bahcesi,basketbol,valeybol,futbol sahaları ile hafta içi ve hafta sonu piknik keyfini bizimle yaşayın.

Devamını Oku

Dönerci Naila

donerci naila

Naila dönerinin geçmişi tam 200 yıl öncesine dayanıyor. Tarihten bugüne sayısız döner ustası gelip geçmiş Kastamonu'dan. Döeri Kastamonu'ya 1820 li yıllarda "Sineğin Hafız" tanıtmış, Sineğin Hafız 88 yaşında vefatedince mesleği oğlu "Kör Davalı" devralmış ne hikmettendir bilinmez Osmanlı Sarayı'na girmeyi başaramamış döner;Hep Halk yiyeceği olarak sürdürmüş mevcudiyetini. Bu yüzden dönerin tarihi serüveni, ağzının tadınıbilmeyen saraya ve dolayısıyla padişah sofrasına giremediği için yazılmamış. Varsın yazılmasın...

Devamını Oku

By Şekerci Cafe & Bistro Et Restaurant

sekerci-restaurantBenzersiz tatlar üretmeyi gelenek haline getiren ByŞekerci, bu özel yerinde dünya mutfaklarının en güzel örneklerini Türk damak tadına uygun bir şekilde hazırlıyor. ByŞekerci; risottodan, fajitasa kırmızı- beyaz et spesiyallerine dek çok zengin bir menüyü ustalıkla misafirlerine sunuyor.Meksika'dan İtalya'ya, Fransa'dan Türkiye'ye her ülkenin sevilen lezzetlerinin sunulduğu menüsünde ByŞekerci, sadece özgün malzemeleri kullanıyor ve en kaliteli usulleri uyguluyor.

Devamını Oku

Eles Cafe

eles-cafe2014 yılında hizmete açılan cafemiz Kastamonu merkezde Türk Kahvesi başta olmak üzere geleneksel ve
evrensel bir çok kahve çeşidini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

Eles Cafe’de geleneksel Türk kahvesinden espresso bazlı gurme kahve çeşitlerine, aromalı filtre
kahvelerden soğuk kahvelere, 20’den fazla kahve çeşidi bulunmaktadır.

 

Devamını Oku

Gazibey Fırın & Cafe

gazibey-firiniİnebolu ekmeği deyince akla birçok fırın gelebilir İnebolu ekmeğinin lezzeti ekşi mayasındandır. Yöremizde 1965 yılından bu tarafa bu işe gönül vermiş alnın teriyle çalışan ve her gün ekmeğini paylaşan Gazibey Fırını bugün 2 şubesiyle hizmet veriyor.
 Gazibey olarak anılan Abdullah Demirci tarafından ilk kez İnebolu da semerciler sokakta kurulan fırında sırasıyla oğlu Ekrem Demirci ve torunları Abdullah ve Ramazan Demirci ile günümüze kadar varlığını sürdürmüştür.

Devamını Oku
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates